YEDEK PARÇA MERKEZİ
Garanti Şartları


GARANTİ & İADE KOŞULLARI


Garanti Koşulları 
   
* Sanal mağazamızda satışa sunulan tüm ürünler İTHALATÇI firmaların garantisindedir. 

*'ELEKTRONİK,TURBO VE ENJEKTÖR ÜRÜNLERİMİZİN HİÇ BİRİ GARANTİ KAPSAMINA GİRMEMEKTEDİR', İADE VE DEĞİŞİM YAPILAMAZ.GARANTİ ŞARTLARI

  • Ürünün bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı garanti kapsamındadır.
  • Garanti talep edilen ürünlerin ürün bütünlüğünün bozulmamış (parçalanmamış, açılmamış, herhangi bir işlem yapılmamış) olması gerekmektedir.
  • Satılan ürünün ayıplı olduğunun anlaşılması durumunda tüketici, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 11'inci maddesinde yer alan; "satılanın ayıpsız bir misli ile değiştirilmesini isteme hakkı"nı kullanabilir.
  • Ürünün kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
  • Tüketici, garantiden doğan haklarının kullanılması ile ilgili olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda yerleşim yerinin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yerdeki Tüketici Hakem Heyeti'ne veya Tüketici Mahkemesi'ne başvurabilir.


            

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et